Święto Niepodległości – Wieczornica

Dnia 10 listopada w naszej szkole odbyła się Wieczornica Święta Niepodległości. Przygotowana została przez Grono Pedagogiczne i Zarząd Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Masłońskie. W występach udział wzięli uczniowie klas I-III,dzieci z oddziału przedszkolnego, mgr Katarzyna Gocyła, absolwentki naszej szkoły Aleksandra Kamieniecka, Paulina Cleleban, zespół Szalona Piątka Plus, Elżbieta Jatulewicz.

Na uroczystości obecni byli: Kierownik Referatu Komunikacji Społecznej Andrzej Kozłowski, reprezentant Gminy Poraj Monika Sosnowicz, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Poraju Magdalena Ryziuk-Wilk, Radna Gminy Poraj Katarzyna Rzepka, sołtys wsi Masłońskie Sławomir Widawski, dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Masłońskiem mgr Aldona Łapajska, prezes Zarządu Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Masłońskie Agata Neclaw, wieloletni działacz na rzecz szkoły i wsi Masłońskie Władysław Madejski, przyjaciel szkoły Zygmunt Skrzypiec, Klub Natalinki, rodzice oraz mieszkańcy Masłońskiego.