Natalinki

W piątkowy wieczór, 18 listopada 2016r., Klub ?Natalinki? uroczyście obchodził 5-lecie działalności. Do Pań zawitali goście z prezentami oraz z życzeniami dalszej, owocnej działalności Klubu.

Na jubileuszowym spotkaniu, wśród licznie przybyłych gości obecni byli: wójt Gminy Poraj ? Łukasz Stachera, przewodniczący Rady Gminy Poraj ? Andrzej Pawłowski, dyrektor GOK w Poraju ? Magdalena Ryziuk-Wilk, radna Katarzyna Rzepka, sołtys Masłońskiego ? Sławomir Widawski, kierownik Referatu Komunikacji Społecznej ? Andrzej Kozłowski, główna księgowa UG ? Monika Sosnowicz, zarząd Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Masłońskie w osobach Agaty Neclaw i Włodzimierza Pyrchli oraz dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej Masłońskie.

Jak przystało na taką uroczystość wszyscy zaproszeni goście pojawili się z prezentami oraz z życzeniami dalszych sukcesów, perspektyw rozwoju, wytrwałości w realizacji zamierzeń oraz dużo radości i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Wójt Gminy Poraj wraz z Przewodniczącym Rady Gminy przekazali paniom z ?Natalinek? specjalną statuetkę. ?Dziękuję za wszelką, dotychczasową działalność w zakresie promocji i rozwoju kultury oraz szereg inicjatyw podejmowanych przez Klub w Gminie Poraj. Życzę dalszych lat owocnej działalności? ? mówił wójt Łukasz Stachera.

Na ręce ?Natalinek? złożono również podziękowania za zaangażowanie w życie nie tylko Masłońskiego, ale również całej Gminy Poraj, za inicjowanie przedsięwzięć o charakterze społeczno-kulturalnym oraz czynną współpracę z Gminnym Ośrodkiem Kultury im. Janusza Gniatkowskiego w Poraju. ?Natalinki? podjęły gości smacznymi, własnoręcznie przygotowanymi potrawami, ujawniając talent kulinarny, który już niejednokrotnie mogliśmy podziwiać podczas Warsztatów Kulinarnych, których były ?gospodyniami?.

 

 

 

Wydarzenie u “Natalinek”

Warsztaty rękodzieła u “Natalinek” – 16 marca 2017